אודות

פורטל התאמה להורוסקופ הוא אתר תוכן המספק מידע עובדתי ומקצועי על התאמה בין מזלות. באתר תמצאו מאמרים חשובים, טיפים ומדריכים בכל הקשור להתאמה בין מזלות.

כיום, הדרך הנפוצה ביותר לחזות את העתיד היא באמצעות הורוסקופ. ההורוסקופ הוא אמנות עתיקה אשר שימשה בתרבויות שונות במשך דורות. הוא חוזה אירועים בחייך על סמך תאריך הלידה ושעת הלידה שלך.

חיזוי ההורוסקופ הוא דרך לחזות את העתיד, אבל יש הרבה דרכים שונות לעשות את זה והרבה פרשנויות שונות לאותו דבר.

הורוסקופ הוא סוג של תחזית או תחזית לגבי העתיד. זוהי פרשנות של עמדות ותנועות של גרמי שמיים בשמים. מיקומם של השמש, הירח, כוכבי הלכת והכוכבים זה ביחס לזה נקרא מפה אסטרולוגית.

באסטרולוגיה, מיקומי הגופים השמימיים אינם קבועים אלא תלויים בזמן שבו הם נוצרו. מיקומו של כל עצם בחלל תלוי במסה שלו, במהירות שלו ובמרחק שלו ממרכז כדור הארץ. כוכב לכת כמו מאדים או נוגה עשוי לנוע סביב השמש שלנו במהירויות שונות בהתאם למרחק שלהם ממרכז כדור הארץ וכן למיקומם היחסי זה לזה (אקסצנטרי יטי). עם זאת, מסלול כדור הארץ סביב השמש נשאר קבוע. מיקומו ומהירותו של כוכב לכת מהווים תמיד חלק מהמסלול שלו סביב השמש, אותו ניתן לחשב באופן מתמטי. מיקומו של כל עצם בחלל נקבע לפי מקומו על או ביחס לנתיב של אותו כוכב לכת סביב השמש שלנו. ברוב המקרים, קל יחסית לתפקידים אלו לקבוע ולעיתים קרובות ברורים על ידי הסמלים המשמשים בתרשים. אולם רוב האסטרולוגים המודרניים אינם עושים שימוש בתחזיות כאלה. עמדות אסטרולוגיות תלויות ביחסים מתמטיים מורכבים מאוד, וזו הדרך הקלה ביותר להסביר אותם.

אדם שיש לו הבנה מדויקת של האישיות שלו ושל ההיסטוריה האישית שלו יכול להשתמש בידע שלו כדי ליצור תחזיות מדויקות לגבי מה שיקרה בעתיד עבור עצמו ועבור אחרים. תחזיות אלו ידועות בתור תחזיות אסטרולוגיות או הורוסקופים.

דילוג לתוכן