דף הבית » מדריכי הורוסקופ/מזלות » אלטרנטיבלי התאמה בין מזלות

אלטרנטיבלי התאמה בין מזלות

אלטרנטיבלי התאמה בין מזלות

ההורוסקופ הוא פיסת מידע חשובה שניתן להשתמש בה כדי לחזות את עתידו של האדם. מידע זה משמש לקבלת החלטות ולכן חשוב לקבל את ההורוסקופ המתאים לאדם נתון.

המטרה העיקרית של התאמת ההורוסקופ היא לגלות את ההתאמה המתאימה ביותר לאדם על סמך מאפייניו והעדפותיו האישיות.

אלגוריתם ההתאמה לוקח בחשבון תכונות שונות כמו גיל, מין, מיקום וגורמים אחרים שחשובים בניבוי הצלחה.

מי יצליח? האם תצליח? האם עבודת החלומות שלך תתגשם? אלו הן חלק מהשאלות שהורוסקופ יכול לעזור לך לענות על ידי גילוי איזו קריירה מתאימה לך. ההורוסקופ יספר לך גם על מסלול הקריירה העתידי שלך וכיצד הוא משתנה עם הזמן, כמו גם על מצב היחסים הנוכחי שלך. זה גם יכול לחזות את ההכנסה העתידית או אורח החיים שלך אם אתה מעוניין בדברים כאלה.

יש הרבה בלבול לגבי התאמת מזלות. יש הרבה אנשים שחושבים שהם יכולים פשוט להוסיף “in” או “out” לשמם ולקבל את ההתאמה הנכונה. עם זאת, זה לא קל כמו שזה נשמע.

התאמת מזלות יכולה להתבצע בשתי דרכים:

1) שימוש בתאריכי לידה, שנות לידה ו/או סימני כוכבים

2) שימוש בתאריכי לידה, שנות לידה ו/או סימני כוכב אך בתוספת מידע אישי כלשהו כגון גובה, משקל או גיל.

טלה וגדי התאמה

תאימות היא סימן למערכת יחסים בריאה, וכזו שניתן לראות בכוכבים. מזל טלה וגדי הם הסימנים של הכוכבים האלה. הם מייצגים אישים שונים, ולכן חשוב לדעת כיצד להבין אותם.

התאימות של מזלות טלה וגדי היא נושא חשוב מאוד באסטרולוגיה. הם שני סימנים שונים בעלי מאפיינים דומים, אך התאימות שלהם הופכת אותם למתאימים זה לזה, וזו הסיבה שהם נחשבים לעתים קרובות כהפכים.

תאומים וקשת

מזל תאומים וקשת הם שניים מהסימנים האסטרולוגיים החשובים ביותר. הם ידועים גם בתור “סימן המים” מכיוון שהם קשורים למים ולדברים מימיים.

מזל תאומים הוא סימן המאופיין בטבעו הכפול: הוא יכול להיות גם יצירתי וגם פרקטי. זהו גם סימן רגשי, כלומר יש לו נטייה לבטא את רגשותיו באמצעות מעשיו. זה גורם לתאומים להיות מאוד סימפטיים לרגשותיהם של אחרים, מה שהופך אותם לחברים טובים שיש להם בסביבה.

קשת הוא סימן אש, כלומר יש לו נטייה להתבטא בפעולה ולא במילים. זה הופך אותם לאנשים מאוד אנרגטיים ונלהבים שאוהבים אתגרים בחיים. הם ידועים גם בנכונותם לקחת סיכונים.

רשימת המזלות

בחלק זה, נדון במזלות.

המזלות הם קבוצה של שתים עשרה קבוצות כוכבים שניתן למצוא בשמים. קבוצות כוכבים אלו קשורות לאיכויות ומאפיינים שונים, רשימת המזלות היא: טלה, שור, מזל תאומים, סרטן, אריה, בתולה, מאזניים, עקרב, קשת, מזל גדי, מזל דלי ודגים.

תאומים ועקרב

אלו שני המזלות. הם מייצגים את שני ההיבטים החשובים ביותר בחיינו – יצירתיות ואינטואיציה.

מזל תאומים ועקרב הם שני הסימנים של גלגל המזלות. הם מייצגים היבטים שונים של אישיות. מזל תאומים הוא סימן חם, תוסס, אופטימי ואילו מזל עקרב הוא סימן קר, אפל וקודר.

מערכת היחסים מזל תאומים/עקרב היא מערכת יחסים של אהבה או שנאה. זה יכול להיות חיובי או שלילי תלוי איך אתה מפרש את זה. יש מקרים שבהם מזל תאומים יגרום לך להרגיש כאילו מישהו צופה בך כל הזמן – בצורה טובה או רעה!

כשזה מגיע לרומנטיקה, הם יכולים להיות מאוד תואמים אבל יש להם גם דברים משלהם להסתיר והם לא רוצים ליידע עליהם אף אחד כי הם לא רוצים שאנשים יתערבו בחיים הפרטיים שלהם.

מזל שור וסרטן התאמה

מזל שור וסרטן הם שני סימנים של גלגל המזלות. שניהם עצמאיים, אמיצים ומגוננים. עם זאת, הם שונים בתכונות ובאישיות שלהם.

מזל שור הוא סימן עצמאי שאינו אוהב להיות נשלט על ידי אחרים. זה יכול להוות בעיה עבורם כשזה מגיע למערכות יחסים עם אנשים אחרים כי הם לא רוצים להיות תלויים באף אחד אחר לכלום. מצד שני, סרטן הוא סימן עצמאי שאוהב להיות תלוי באחרים לכל מה שהם צריכים או רוצים.

התאימות בין הסימנים הללו משתנה בהתאם לתכונותיהם ולאישיותם – מזל שור עצמאי יותר בעוד שסרטן תלוי יותר באחרים. זה יכול גם להשתנות בהתאם לגילם: מזל שור יהפוך לבני זוג טובים יותר מכיוון שהם עצמאיים יותר ואילו סרטן יתאים יותר כשותפים שזקוקים לתשומת לב רבה מאחרים.

טלה ועקרב

מזל טלה ועקרב הם המזלות. הם מייצגים את שני הקצוות של אישיותו של אדם.

טלה ועקרב הם שניים מהסימנים הפופולריים ביותר באסטרולוגיה. הם נחשבים לסימן חזק של אינדיבידואליות, ביטחון עצמי ועצמאות, בעוד שיש להם גם כמה תכונות שליליות כמו עקשנות וחוסר סבלנות. טלה הוא סימן של פעולה, ביטוי עצמי ואומץ. במילים אחרות, זהו סימן מאוד אנרגטי שאוהב לעשות דברים במהירות – לא משנה כמה הם קשים. זהו גם סימן אגרסיבי כי הוא אוהב להראות את כוחו על ידי לקיחת סיכונים. למזל טלה יש תחושה חזקה של הישגים אישיים מה שאומר שהוא יהיה להוט מאוד לקחת על עצמו אתגרים חדשים בחיים – גם אם אתגרים אלו עשויים להיראות קשים או מאתגרים ממבט ראשון.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן